Γκαρσονιέρα άριστη κατάσταση, Malinska-Dubašnica

€ 148.500
1
36 m²
1
Όχι
Βεράντα
Αποθήκη

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 27/03/2026
Περιγραφή

κωδικός: ID-1449

Krk Island, Malinska, Bogovići, basement apartment, yard, good location.

For sale is a basement apartment with a yard in a good location near the center of Malinska, residential area of 36.27 m2, in a building with a total of 8 residential units. It consists of a living room with kitchen, bathroom, and bedroom. The apartment is furnished and equipped, and it includes 81 m2 of yard and a parking space of 11 m2.

Only 1000m separates it from the sea, beach, and the center of Malinska.
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με Roman Doles.
Χαρακτηριστικά
Τύπος
Διαμέρισμα | Ακίνητο μεσαίας κατηγορίας
Συμβόλαιο
Πώληση
Σύνολο ορόφων
2
Ανελκυστήρας
Όχι
Εμβαδόν
36 m²
Δωμάτια
1
Υπνοδωμάτια
1
Μπάνια
1
Απόσταση από τη θάλασσα
810 m
Άλλα χαρακτηριστικά
  • Ιδιωτικός και κοινόχρηστος κήπος
  • Πόρτα ασφαλείας
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 148.500
Τιμή ανά m²
4.125 €/m²
Ενεργειακή απόδοση

Κατανάλωση ενέργειας

A+

Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+7
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή