1-bedroom flat new, second floor, Plovanija - Vidikovac, Zadar

€ 280,164
1
102 m²
1
2
Yes
Balcony

Note

Listing updated on 05/11/2026
Description

reference: 9063

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže – prizemlje, prvi i drugi kat.

Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom katu obogaćeni prostranim krovnim terasama. Svakom stanu osigurana su dva vanjska parkirna mjesta.

Na drugom katu zgrade nalazi se dvosoban stan oznake S8, ukupne neto korisne površine 75,72 m² s pripadajućom krovnom terasom površine 15 m2 i parkirnim mjestima. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe. Ukupna bruto površina stana s pripadcima iznosi 146,65m².

U sklopu projekta dostupni su i ostali stanovi:

S1 - prizemlje, dvosoban stan s vrtom, 86,03 m2 – 292.502,00 €
S2 - prizemlje, jednosoban stan s vrtom, 64,85 m2 – 220.490,00 €
S3 - prizemlje, dvosoban stan s vrtom, 80,91 m2 – 275.094,00 €
S4 - 1. kat, dvosoban stan, 81,19 m2 – 276.046,00 €
S5 - 1. kat, jednosoban stan, 60,24 m2 – PRODANO!
S6 - 1. kat, dvosoban stan, 71,26 m2 – 242.284,00 €
S7 - 2. kat, dvosoban stan s krovnom terasom, 102,26 m2 – 378.362,00 €
S8 - 2. kat, jednosoban stan s krovnom terasom, 75,72 m2 – 280.164,00 €
S9 - 2. kat, dvosoban stan s krovnom terasom, 89,13 m2 – 347.607,00 €

- Prilikom gradnje koristit će se visokokvalitetni materijali u skladu s najvišim standardima moderne gradnje. Zgrada će imati armirano-betonsku konstrukciju s termo fasadom debljine 10 cm, PVC troslojnu stolariju s električnim roletnama i komarnicima te protuprovalna ulazna vrata.

-Svaki stan bit će opremljen multi-split klima sustavom s unutarnjim jedinicama u svim prostorijama, dok će električno podno grijanje biti postavljeno u dnevnom boravku i kupaonicama.

-Ugradit će se parketi visoke kvalitete u sobama i dnevnom boravku, kao i kvalitetne keramičke pločice i sanitarije. Zgrada će imati lift koji povezuje prizemlje s krovnom terasom.

Lokacija Vidikovac poznata je po izvrsnoj prometnoj povezanosti i blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Zgrada se nalazi oko 1.500 metara od mora i 2.500 metara od centra grada, a u neposrednoj blizini nalaze se škola, trgovine, ljekarna i dječja igrališta. Projekt je idealan kako za miran obiteljski život, tako i kao sigurna investicija.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Tea Zucović

E-mail: tea@palace.agency

Kontakt broj: +385 91 111 8088

Šifra nekretnine: 9063
If you want to know more, you can talk to Tea Zucović.
Features
Type
Apartment
Contract
Sale
Floor
2
Lift
Yes
Surface
102 m²
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Balcony
Yes
Garage, car parking
1 parking space
Air conditioning
Independent, cold/hot
Surface detail

Other

Floor
2
Surface
102.0 m²
Coefficient
100%
Surface type
Main
Commercial area
102.0 m²
Price information
Price
€ 280,164
Price per m²
2,747 €/m²
Energy efficiency
  • Year of construction

    2026
  • Condition

    New / Under construction
  • Air conditioner

    Independent, cold/hot
  • Energy certification

    Not classifiable
Floorplan
stan-sa-krovnom-terasom-u-novogradnji-s8_1
stan-sa-krovnom-terasom-u-novogradnji-s8_2
Discover every corner of the property
+3
Additional options

Contact the advertiser

Or