4-room flat new, third floor, Čakovec

€ 588,910
4
142 m²
2
3
No
Terrace

Note

Listing updated on 04/23/2026
Description

reference: 1111162-022

Čakovec – Globetka | Penthouse 142,3 m2 | Natkrivena terasa 58,9 m2 s roštiljem | Nenatkrivena terasa 31,9 m2 | 3. kat | Novogradnja

Neki stanovi se kupuju. Ovaj se osvaja.

Na samom vrhu moderne novogradnje na lokaciji Globetka, s dizalom i podzemnom garažom, nalazi se penthouse koji redefinira što znači živjeti u Čakovcu. 142,3 m2 interijera i 90,8 m2 terase – ukupno više od 230 m2 vašeg prostora. Kvadratura kakvu nemaju ni mnoge obiteljske kuće.

No nije samo kvadratura ono što ovaj penthouse čini posebnim. To je, prije svega - terasa koja ostavlja bez daha.

Punih 90,8 m2 na otvorenom – 58,9 m2 natkriveno s ugrađenim roštiljem, 31,9 m2 otvoreno za sunce. Ovo nije terasa za povremeni izlazak. Ovo je mjesto gdje se organiziraju večere za društvo, gdje djeca imaju vlastiti vanjski prostor, gdje se ljetne večeri pretvaraju u nezaboravne trenutke s pogledom na Čakovec koji se smiruje ispod vas. Roštilj - zajamčeno središte zbivanja.

I dok terasa impresionira, interijer uvjerava. Hodnik od 5,1 m2 otvara se u dnevni boravak od pozamašnih 37,1 m2 koji se spaja s kuhinjom od 11,2 m2 – prostor koji diše, prima svjetlo i poziva na život. Srce stana krasi blagovaonica od 17,7 m2 za najmanje deset gostiju – jer ovaj stan nije zamišljen samo za stanovanje, zamišljen je za uživanje i dijeljenje.

Staklene stijene i prozori ovog penthousea nisu standardna PVC stolarija – izrađeni su od visokokvalitetne ALU stolarije koja penthouseu daje onaj poseban vizualni identitet i dugoročnu kvalitetu.

Spavaći dio osmišljen je s jednakom pažnjom. Roditeljska spavaća soba od 17,3 m2 dolazi s "walk-in" garderobom od 4,4 m2 – prostorijom koja mijenja jutarnju rutinu iz stresa u ritual. Dvije dječje sobe od 12,5 m2 i 12,8 m2 djeci daju pravi vlastiti prostor, a degažman od 5,2 m2 elegantno povezuje spavaći dio s ostatkom stana.

Sanitarni komoditet kakav se rijetko viđa: Tri sanitarna čvora. Da, pročitali ste dobro. Kupaonica br. 1 od 5,9 m2 s kadom, kupaonica br. 2 također s kadom te dodatni WC od 3,8 m2. Tri sanitarna čvora znače jednu jednostavnu stvar – jutarnja gužva u kupaonici u ovom domu ne postoji.

Praktično spremište od 3,3 m2 brine se za sve što treba biti na svom mjestu, ali van vidokruga.

Što dolazi u cijeni – doista sve:

- Kompletna vanjska ALU stolarija s kamenim klupčicama i žaluzinama
- Električne žaluzine
- Ugrađeni roštilj na natkrivenoj terasi
- Protuprovalna ulazna vrata, bijela iznutra
- Podno grijanje u cijelom stanu
- Klima uređaj i plinski bojler
- Rekuperator zraka – svježi zrak u svakom trenutku
- Kompletne instalacije struje, vode, plina i kanalizacije sa zasebnim brojilima
- Dvije kupaonice s kadama + zasebni WC
- Pregradni zidovi, bijela unutarnja vrata i štokovi
- Dizalo i podzemna garaža u zgradi
- Elektro ormarić u zgradi
- Mogućnost dokupa garažnog mjesta sa spremištem ili bez
- Sami birate boje podova i kupaonskih pločica iz ponude investitora

Investitor koji prepušta kupcu izbor završnih materijala razumije jednu temeljnu istinu – penthouse ovog formata ne smije izgledati kao svi ostali. Od prvog dana, ovaj dom nosi isključivo Vaš potpis.

Globetka je adresa koja s vremenom samo jača. Zelenilo i tišina uz prag, a škola, vrtić, Galerija Sjever, sportski centar i bolnica – sve nadohvat ruke. Za obitelj koja ne želi kompromise, za kupca koji zna što traži i što vrijedi – ovaj penthouse je konačan odgovor.

099 4444 438 ️ sasa.kalcik@c21.hr Braće Radića 53, Varaždin

Pregled je besplatan i bez ikakvih obveza – javite nam se i dogovorimo termin koji Vama odgovara.
Features
Type
Apartment | Luxury property
Contract
Sale
Floor
3 floor
Building floors
3
Lift
No
Surface
142 m²
Rooms
4
Bedrooms
4
Bathrooms
2
Balcony
No
Terrace
Yes
Heating
Independent, with radiators, gas powered
Air conditioning
Independent
Other features
  • Security door
Price information
Price
€ 588,910
Price per m²
4,147 €/m²
Energy efficiency

Energy consumption

A+

Discover every corner of the property
+16
Additional options

Contact the advertiser

Or