3-room flat new, second floor, Samobor

€ 360,178
3
87 m²
1
2
Yes

Note

Listing updated on 05/06/2026
Description

reference: I35603

PRODAJA, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, SAMOBOR - PERIVOJ, S7, 88 M2

U ponudi je vrhunski projekt moderne novogradnje smješten u mirnom i zelenom dijelu Samobora Perivoj. Idealna lokacija za ugodan obiteljski život, udaljena svega 5 minuta vožnje od centra Samobora te 3 minute od obilaznice, što omogućuje brzu i jednostavnu povezanost.

Zgradu odlikuje visoka kvaliteta gradnje i suvremeni arhitektonski standardi, s naglaskom na udobnost, funkcionalnost i energetsku učinkovitost.

Osnovne karakteristike: dva odvojena ulaza i dva lifta, ventilirana fasada vrhunske izvedbe, visina stropova: 2,80 m
Oprema i materijali: premium sanitarije keramika i parketi, dizalice topline Mitsubishi, podno grijanje u svim prostorijama, kao i klimatizacija, aluminijska stolarija, električne rolete, protuprovalna i protupožarna ulazna vrata, staklene ograde balkona.

Stan S7 ima 77 m2 stambenog prostora, te se sastoji od ulaznog prostora, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog toaleta te dva balkona od 6,63 i 3,12 m2 brutto.
Stanu pripada i vanjsko parkirno mjesto i spremište.
Uz stan moguće je dodatno kupiti garažno parkirno mjesto u prizemlju zgrade.
Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, kvalitete i mirne lokacije u prirodnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.jednostavnu povezanost.

Oprema i materijali: Laufen sanitarije i keramika, dizalice topline Mitsubishi, podno grijanje u svim prostorijama, klima uređaji Azuri, aluminijska stolarija, električne rolete, protuprovalna i protupožarna ulazna vrata.

Stan S2 ima 90 m2 stambenog prostora, te se sastoji od ulaznog prostora, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, te dva balkona od 8,60 i 3,20 m2 brutto.
Stanu pripada i vanjsko parkirno mjesto i spremište.

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.
Features
Type
Apartment
Contract
Sale
Floor
2 floor
Lift
Yes
Surface
87 m²
Rooms
3
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Furnished
No
Garage, car parking
1 parking space
Heating
Independent, power supply
Air conditioning
Cold/hot
Price information
Price
€ 360,178
Price per m²
4,140 €/m²
Energy efficiency
  • Year of construction

    2026
  • Condition

    New / Under construction
  • Heating

    Independent, power supply
  • Air conditioner

    Cold/hot
Discover every corner of the property
+8
Additional options

Contact the advertiser

Or