Single-family detached house Ogulin, Ogulin

€ 135,000
3
180 m²
Terrace

Note

Listing updated on 05/07/2026
Description

reference: EUROVILLA-398304

Ogulin, kuća 180 m2, centar grada, renovirano, mirna lokacija. Nalazi se na parceli od 420 m2.Sama kuća se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalaze hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba. Potkrovlje predviđeno za spavaće sobe.Kuća se nalazi u rohbau fazi. Novi krov, nova fasada, PVC prozori, nove instalacije vode i kanalizacije, provučeni bužiri za struju. Uz kuću se nalazi i pomoćna zgrada koja se sastoji od garaže i ljetne kuhinje s natkrivenom terasom i vrtom.Ogulin je mali grad u središnjoj Hrvatskoj, smješten između Karlovca i Like, na prijelazu iz kontinentalnog u planinski krajolik. Ono što ga čini posebnim jest kombinacija jake povijesti, neobične prirode i bogate kulturne priče.Grad se razvio oko Frankopanski kaštel, utvrde iz 16. stoljeća koja i danas dominira središtem. Uz sam kaštel nalazi se jedna od najpoznatijih prirodnih zanimljivosti — Đulin ponor, gdje rijeka Dobra naglo nestaje u podzemlju. Taj prizor daje gradu pomalo dramatičan i jedinstven karakter.Prirodno okruženje je jedna od najvećih vrijednosti grada. Iznad Ogulina uzdiže se planina Klek, poznata po svojem prepoznatljivom obliku. Okolica je puna šuma, planinarskih staza i svježeg zraka, pa je idealna za izlete i boravak u prirodi. Sam grad je miran i kompaktan — nema velike gužve ni užurbanosti, a svakodnevni život odvija se sporijim tempom. Ima osnovnu infrastrukturu, škole, sportske sadržaje i sve što je potrebno za ugodan život, ali zadržava osjećaj manjeg mjesta gdje se ljudi poznaju.Za sva ostala pitanja stojim na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 398304
If you want to know more, you can talk to Mihael Matić.
Surface
180 m²
Rooms
3
Bedrooms
3
Terrace
Yes
Surface detail

Residential

Floor
Ground floor
Surface
180.0 m²
Coefficient
100%
Surface type
Main
Commercial area
180.0 m²
Price information
Price
€ 135,000
Price per m²
750 €/m²
Energy efficiency
  • Energy certification

    Exempt
Discover every corner of the property
+6