Piso de dos habitaciones Premantura, Premantura, Pomer, Medulin

€ 315.000
2 habitaciones
70 m²
Planta 1
Terraza

Nota

Anuncio actualizado el 29/08/2025
Descripción

referencia: EUROVILLA-494598

Premantura je smještena na krajnjem jugu Istarskog poluotoka, pravi je mamac za ljubitelje prirodnih plaža. Prepuna je uređenih uvala, Rt Kamenjek je nadaleko poznat po svojim kamenim sunčalištima, safari park prepun zaštićenih biljnih vrsta.


Stan oznake C nalazi se u stambenoj zgradi od svega 12 stanova i smješten je na 1. katu veličine 7O m2. Smješten u prekrasnoj borovoj šumici na svega 50 m od mora. Mirna i tiha ulica bez većeg prometa auta.
Sastoji se od lijepog i funkcionalnog dnevnog boravka s izlazom na natkrivenu terasu gdje je smješten zidani kamin koji zasigurno ne će ostati nekorišten. Nadalje dvije spavaće sobe, jedna sa svojom manjom terasom, dok druga ima svoju manju kupaonu, kupaona.
Iz stana se unutrašnjim stubištem može spustiti u garažu gdje stanu pripada jedno parkirno mjesto i ostava.
Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju.
Si deseas más información puedes hablar con Suzana Balde.
Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Planta
1
Superficie
70 m²
Habitaciones
2
Dormitorios
2
Terraza
Detalle superficie

Vivienda

Planta
1
Superficie
70,0 m²
Coeficiente
100%
Tipo de superficie
Principal
Superficie construida
70,0 m²
Información del precio
Precio
€ 315.000
Precio del m²
4.500 €/m²
New
Descubre otros ángulos del inmueble
+22 fotos
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O