Casa unifamiliar Nečujam, Šolta

€ 620.000
5+
345 m²
Terraza

Nota

Anuncio actualizado el 29/08/2025
Descripción

referencia: EUROVILLA-545065

Šolta, Nečujam, samostojeća kuća na lijepoj poziciji sa prekrasnim pogledom na more.
Proteže se na tri etaže ( prizemlje, prvi i drugi kat), ukupne stambene površine 345 m2, položena na parceli od 1100 m2.
U prizemlju kuće se nalazi pomoćni prostor od 49 m2 koji služi kao prostor za druženje. Dodatno se nalaze rezervoar vode I hidrofor. Kuća je spojena na gradski vodovod.Na prvom katu se nalazi trosoban stan od 106 m2.Drugi kat je podijeljen u 2 zasebna apartmana, a sastoji se od četiri spavaće sobe s terasom, ukupne površine 156 m2.Uz kuću se nalazi dodatno zaseban objekt od 64 m2 koji je u funkciji apartmana.S obizrom na veliku parcelu, moguće je izgraditi bazen.Propada joj 7 vanjskih parkirnih mjesta te uređen vrt s agrumima i mediteranskim biljem.
Uz kupnju kuće se ustupa i vez za brod.Lijepa nekretnina na izvrsnoj lokaciju, u blizini centra mjesta, restorana, plaže i mora.Izvrsna kao kuća za odmor ili turistički najam.Ostale informacije na upit.
Si deseas más información puedes hablar con Edita Tičinović.
Características
Tipología
Casa unifamiliar
Contrato
Venta
Planta
Planta baja
Superficie
345 m²
Habitaciones
5+
Dormitorios
7
Terraza
Detalle superficie

Vivienda

Planta
Planta baja
Superficie
345,0 m²
Coeficiente
100%
Tipo de superficie
Principal
Superficie construida
345,0 m²
Información del precio
Precio
€ 620.000
Precio del m²
1.797 €/m²
New
Eficiencia energética
  • Estado

    Bueno / Habitable
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+19
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O