Casa unifamiliar Sveta Nedjelja, Hvar

€ 2.500.000
4 habitaciones
350 m²
Terraza

Nota

Anuncio actualizado el 29/08/2025
Descripción

referencia: EUROVILLA-736525

Hvar, vila u izgradnji, smještena u prvom redu do mora. Položena je na zemljištu površine 780 m2, te razvedena u tri etaže.
Podrum je podijeljen na dva spremišta i praonicu, te unutarnjim stepeništem povezan s etažom prizemlja na kojoj se nalazi ostava, dva wc-a, soba za relaksaciju, kuhinja, blagovaonica, te dnevni prostor.
Prva etaža se sastoji od dvije spavaće sobe s pripadajućom garderobom i kupaonicom, jedne spavaće sobe s kupaonicom, te dvije terase s predivnim pogledom.Ograđena okućnica rezervirana je za maksimalno opuštanje uz bazen , te druženje na terasama, samo par koraka od mora.Završetak gradnje je predviđeno u lipnju 2026. Godine, a objekt će biti u potpunosti namješten ( kupac može utjecati na uređenje interijera ).Za sve dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju.
Si deseas más información puedes hablar con Josipa Serdarušić.
Características
Tipología
Casa unifamiliar
Contrato
Venta
Planta
Planta baja
Superficie
350 m²
Habitaciones
4
Dormitorios
4
Terraza
Detalle superficie

Vivienda

Planta
Planta baja
Superficie
350,0 m²
Coeficiente
100%
Tipo de superficie
Principal
Superficie construida
350,0 m²
Información del precio
Precio
€ 2.500.000
Precio del m²
7.143 €/m²
New
Eficiencia energética
  • Estado

    Nuevo / En construcción
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+3 fotos
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O

Josipa Serdarušić