Terreno urbanizable en Venta

€ 156.000
643 m²

Nota

Anuncio actualizado el 04/05/2026
Descripción

referencia: DA100067391

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 643 m smješteno u mjestu Janjina na poluotoku Pelješcu. Zemljište pravilnog oblika dimenzija 25 x 26 metara dolazi s važećom građevinskom dozvolom za izgradnju kuće katnice s garažom, ukupne bruto površine 250 m. Građevinska dozvola vrijedi još dvije godine, uz mogućnost produženja prema potrebi, a svi komunalni doprinosi su uredno podmireni, što omogućuje brz i nesmetan početak gradnje. Posebno valja istaknuti kako se na ovom području građevinska dozvola često čeka i do godinu dana.

Parcela se nalazi uz dvije prometnice te ima osiguran obavezan kolni prilaz s mjesne ceste. Blago je nakošena i smještena nešto ispod razine puta, a prema postojećem projektu predviđeno je nasipavanje terena do razine mjesne prometnice. U neposrednoj blizini nalaze se priključci struje i vode, što dodatno olakšava realizaciju buduće gradnje.

Janjina se nalazi u samom srcu Pelješca, na svega 1,5 kilometara udaljenosti od mora s obje strane poluotoka, što ovoj lokaciji daje dodatnu vrijednost i atraktivnost. Blizina svih važnih sadržaja za svakodnevni život čini ovu nekretninu izvrsnim izborom kako za miran obiteljski život, tako i kao investiciju. Ovo zemljište predstavlja iznimnu priliku za kupce koji traže spremnu i infrastrukturno povoljnu parcelu na jednoj od najpoželjnijih lokacija Pelješca.

ID KOD AGENCIJE: DA100067391

Danijela Stojčinović
Asistent u posredovanju
Mob: 098/920-6268
Tel: +385 21 293 201
E-mail: danijela.stojcinovic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-dalmacija.com
Si deseas más información puedes hablar con Danijela Stojčinović.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
643 m²
Información del precio
Precio
€ 156.000
Precio del m²
243 €/m²
Descubre otros ángulos del inmueble
+2
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O
agent male

Danijela Stojčinović