map icon

Piso de una habitación primera planta, Okrug

Okrug
€ 288.000
1
69 m²
1

Nota

Anuncio actualizado el 13/05/2026
Descripción

referencia: 3464

Prodaje se stan oznake S5 na drugom katu manje stambene zgrade u Okrug Gornji. Stambena površina iznosi 56,99 m, a stan se sastoji od hodnika, praonice, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka.

Stanu pripada prostrana terasa površine 36,28 m s pogledom na more, kao i balkon površine 2,40 m. Također je omogućeno korištenje zajedničke krovne terase.
Stan je orijentacije jug-zapad te mu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto.

Lokacija je uz glavnu prometnicu, nekoliko minuta hoda od plaža, kafića i restorana. Planirani završetak gradnje je prije ljeta 2026. godine.

Kupac plaća agencijsku proviziju.

Za više informacija i razgledavanje kontaktirajte.
+385 99 165 5551 - Petra
+385 99 160 0441 - Antonija
Si deseas más información puedes hablar con Petra Pahor.
Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Planta
1 planta
Plantas del edificio
1
Superficie
69 m²
Habitaciones
1
Dormitorios
1
Amueblado
No
Garaje, plazas de aparcamiento
1 en aparcamiento/garaje público
Aire acondicionado
Frío/calor
Información del precio
Precio
€ 288.000
Precio del m²
4.174 €/m²
Eficiencia energética
  • Aire acondicionado

    Frío/calor
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+5
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O