Terreno urbanizable en Venta

€ 650.000
852 m²

Nota

Anuncio actualizado el 11/05/2026
Descripción

referencia: Z11043

Atraktivno građevinsko zemljište s idejnim projektom za 3 stana u Opatiji

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište s idejnim projektom za tri prostrana stana te lokacijskom dozvolom. Ova nekretnina omogućava izgradnju modernih i luksuznih stanova, pri čemu svaki stan jamči panoramski pogled na čitavu Opatiju, što predstavlja pravu rijetkost na ovom području i dodatno povećava vrijednost nekretnine.

Karakteristike zemljišta i projekta:

Projekt: Idejni projekt predviđa tri stana, svaki pažljivo osmišljen kako bi iskoristio maksimalni potencijal lokacije i pružio maksimalnu udobnost budućim stanarima. Postoji mogućnost prilagodbe projekta prema vlastitim željama i ukusima, što omogućava investitorima da kreiraju prostor koji najbolje odgovara njihovim potrebama.

Infrastruktura: Sva potrebna infrastruktura je već osigurana, uključujući sve potrebne priključke smještene uz samu parcelu. Ovo značajno olakšava proces gradnje i omogućava bržu realizaciju projekta.

Privatni sadržaji: Luksuzni kompleks predviđa izgradnju vlastitih privatnih bazena, što dodatno povećava atraktivnost stanova. Garaže će biti smještene na minus etaži, osiguravajući dodatnu razinu udobnosti i sigurnosti za stanare.

Lokacija:
Ova nekretnina smještena je na samo nekoliko minuta od centra Opatije, čime se osigurava jednostavan pristup svim važnim sadržajima, uključujući restorane, trgovine, plaže i druge turističke atrakcije. Savršena je kako za trajno stanovanje, tako i za profitabilnu investiciju u nekretnine, s potencijalom za visok povrat uloženog.

Ovo je izvanredna prilika za razvoj luksuznog stanovanja u jednom od najtraženijih turističkih odredišta na hrvatskoj obali. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog atraktivnog zemljišta. Kontaktirajte nas za dodatna pitanja i informacije! Ova investicija može biti ključ vašeg budućeg uspjeha!

ZA SVA PITANJA I OGLED NEKRETNINE OBRATITE SE:

ROBERTO-BRUNO REŠETAR
GSM: +385998486365
Mail: bruno.resetar@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: Z11043

Roberto-Bruno Rešetar
Asistent u posredovanju
Mob: 099/848-6365
Tel: 051 348 508
E-mail: bruno.resetar@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Si deseas más información puedes hablar con Roberto-Bruno Rešetar.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
852 m²
Información del precio
Precio
€ 650.000
Precio del m²
763 €/m²
Descubre otros ángulos del inmueble
+7
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O
agent male

Roberto-Bruno Rešetar