map icon

Piso de tres habitaciones tercera planta, Omiš

Omiš
€ 379.750
3
75 m²
1
3
No
Balcón

Nota

Anuncio actualizado el 14/05/2026
Descripción

referencia: EK-3145499

Prodaje se trosoban stan od 75,95 m² na trećem katu novogradnje u Omišu, u naselju Nemira. Zgrada je trokatnica čija je izgradnja planirana za 2026. godinu, a ima lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice s WC-om te balkona. Jednoetažni je, bez internih stepenica. Energetski razred zgrade je A+. Dokumentacija je uredna - stan ima vlasnički list, građevinsku i uporabnu dozvolu. Za više informacija i razgledavanje - javi se. Mario Marević +385 98 932 2461
Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Planta
3 planta
Plantas del edificio
3
Ascensor
No
Superficie
75 m²
Habitaciones
3
Dormitorios
3
Baños
1
Amueblado
No
Balcón
Terraza
No
Información del precio
Precio
€ 379.750
Precio del m²
5.063 €/m²
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O