map icon

Piso de tres habitaciones planta baja, Ogulin

Ogulin
€ 100.000
3 habitaciones
100 m²
Planta B

Nota

Anuncio actualizado el 11/08/2025
Descripción

referencia: 1320-1

 
Na prodaju apartman u prekrasnoj kući koja se sastoji od dvije etažne jedinice (dva apartmana) podijeljena po vertikali. Nalazi se na Bjelolasici,mjesto Jasenak, tik uz Hrvatski olimpijski centar "Bjelolasica" u izuzetno mirnom okruženju s prekrasnim pogledom na dolinu i okolne obronke.
Apartman se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Površina apartmana je 91,30 m2 s pripadajućom zatvorenom ulaznom loggiom površine 8,40 m2 što je ukupno 99.70 m2. Ispred kuće je i terasa površine 22 m2 na kojoj je zidani roštilj, kao i parkirno mjesto koje pripada apartmanu.
Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora-garderobe, kuhinje sa dnevnim boravkom i kupaonice; na katu je hodnik, tri spavaće sobe i wc, a u potkrovlju je smještena još jedna spavaća soba.
Grijanje - kamin na drva te norveški radijatori na struju; voda- hidrofor (na jesen ove godine biti će proveden sustav vodovodau mjestu), septička jama.
 
Za više informacija i termin razgledavanja kontaktirajte agenciju.
 
Aktual nekretnine
Hrgovići 38, Zagreb
 
01 889 7777
098 677 097
099 444 1955  
Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Planta
Planta baja
Superficie
100 m²
Habitaciones
3
Dormitorios
3
Información del precio
Precio
€ 100.000
Precio del m²
1.000 €/m²
New
Eficiencia energética
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+12 fotos
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O