map icon

Terreno urbanizable en Venta

Buje
€ 270.000
2.832 m²

Nota

Anuncio actualizado el 10/10/2025
Descripción

referencia: 4394-1

Izuzetno atraktivno građevinsko zemljište površine 2.832m2 za izgradnju samostojeće vile sa bazenom na odličnoj mikrolokaciji u Momjanu.
Parcela ima i odobren projekt izgradnje luksuzne vile, a sastoji se od 987m2 građevinske parcele i 1.845m2 zelene zone. 
Izdana je važeća građevinske dozvola za:
– građenje zgrade stambene namjene, 2.b skupine, P+1, 1 (jedna) stambena jedinica
– građenje građevine stambene namjene (pomoćna), 3.b skupine, bazen
Stambena građevina ima dvije nadzemne etaže: P+1 (prizemlje i jedan kat). Bazen je u potpunosti ukopan u zemlju tlocrtne površine 38,25 m2
Prema građevinskoj dozvoli, kvadratura bruto površine građevine iznosi 348,31m2 od toga prizemlje 188,35m2 , a na katu 159,96m2.
Cijena zemljišta sa projektom i građevinskom dozvolom iznosi 270.000 EUR + PDV. Naznačeno zemljište je moguće kupiti u sklopu odobrenog projekta sa još dodatna 2 građevinska zemljišta, odnosno kao cjelinu sa ukupno 3 građevinska zemljišta namijenjenih za izgradnju 3 samostojeće luksuzne vile. Cijena za kupnju cijelog zemljišta i projekta sa sva tri zemljišta (100% udjela tvrtke) iznosi 780.000 EUR.
Teren je na mirnoj i lijepoj lokaciji, udaljen 6 min vožnje od Buja i 20 min vožnje do obale/Umaga, a u neposrednoj blizini nalazi se i predivna vinarija Kabola.
Rijetka nekretnina na tržištu, čisto vlasništvo – preporuka agencije.Više info na osobni upit.
Agencijska provizija: 2%+PDV.
Si deseas más información puedes hablar con Andrea Bilić.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
2.832 m²
Información del precio
Precio
€ 270.000
Precio del m²
95 €/m²
New
Descubre otros ángulos del inmueble
+7
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O