Terreno urbanizable en Venta

€ 78.000
525 m²

Nota

Anuncio actualizado el 28/03/2026
Descripción

referencia: 1510673

Prodaje se veoma atraktivno građevinsko zemljište veličine 525m2, potpuno urbanizirano. Udaljeno samo 150 metara od mora, u mirnom i slikovitom dijelu okruženom obiteljskim kućama, ovo zemljište pruža jedinstvenu priliku za gradnju turističkog objekta ili privatne oaze za odmor. Sa zemljišta se pruža prekrasan otvoreni pogled na otok Pag a nalazi se u parku prirode Velebit. Klima odlična planinsko - mediteranska. Blizina mora sa jedne strane a sa druge strane blizina planinskog doma i skijališta Velebno (cca 20km).

Ovo zemljište ima sve predispozicije za izgradnju vrhunske turističke nekretnine ili luksuznog privatnog smještaja sa izuzetno lijepim panoramskim pogledom na more. Uz savršenu kombinaciju blizine mora, mira i prirodne ljepote, nudi priliku za miran bijeg ili unosnu investiciju u turističkom sektoru. Tišina i opuštajuća atmosfera uz pogled na more stvaraju neponovljiv osjećaj kao stvoren za uživanje. Vlasništvo uredno, 1/1, bez tereta. Vlasnik je imao ishodovanu gradjevinsku dozvolu koja je istekla, sto potvrdjuje da svi uvjeti za ishodovanje nove gradjevinske dozvole vec postoje. (Prijasnja dokumentacija po potrebi dostupna).

Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog zemljišta koje nudi sve što je potrebno za miran i luksuzan odmor, ali i kao investicija koja će zasigurno donositi profit u budućnosti. Prodavatelj je otvoren prema svim ozbiljnim ponudama.

Za razgled i više detalja te savjet pri kupnji, prodaji i najmu nekretnina kontakt

SELMA BAŠIĆ
Agent s licencom
GSM: +385 98 9658170
selma.basic@dogma-nekretnine.com

IVAN BROZNOVIĆ
Asistent u posredovanju
GSM: +385 99 4444979
ivan.bronzovic@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: 1510673

Selma Bašić - Rovinj
Agent s licencom
Mob: 098/965-8170
Tel: 052/639-276
E-mail: selma.basic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com

Ivan Bronzović - LIKA
Asistent u posredovanju
Mob: 099/444-4979
Tel: 023/551-400
E-mail: ivan.bronzovic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Si deseas más información puedes hablar con Selma Bašić - Rovinj.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
525 m²
Información del precio
Precio
€ 78.000
Precio del m²
149 €/m²
Descubre otros ángulos del inmueble
+3
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O
agent male

Selma Bašić - Rovinj