Terreno urbanizable en Venta

€ 135.000
1.345 m²

Nota

Anuncio actualizado el 04/05/2026
Descripción

referencia: 4321

Na prodaju je gradjevinsko zemljiste od 1345 m2, sastavljeno od tri parcele, smjesteno samo 3 km od Svetvincenat, u mirnom istarskom mjestascu koje zadrzava tradicionalnu istarsku arhitekturu, s kamenim kucama i sarmantnim ulicicama koje odrzavaju lokalnu kulturu i povijest. Udaljenost od Rovinja 20 km. Zemljiste je uredno odrzavano, pravilnog oblika i sadrzi posadjene vocke koje dodatno obogacuju prostor. Ogradjeno je i ima kapiju, sto pruza dodatnu privatnost i sigurnost. Blizina prirode pruza mogucnost setnje, biciklisticke ture i uzivanje u vanjskim aktivnostima u slikovitoj Istri. Struja i voda se nalaze na cesti, udaljenosti od 10-tak metara, sto olaksava prikljucivanje na infrastrukturu.
Ova nekretnina je idealna za one koji traze prostor za izgradnju obiteljske kuce, vikendice ili kao investiciju u nekretnine. Njezina blizina prirodi i lokanim znamenitostima cini je iznimno privlacnom.

Za sve dodatne informacije i\ili razgledanje, obratite se s povjerenjem

ID KOD AGENCIJE: 4321

Dogma Pula
Tel: +385 52 770 811
E-mail: pula2@dogma-istra.com
www.dogma-istra.com
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
1.345 m²
Información del precio
Precio
€ 135.000
Precio del m²
100 €/m²
Descubre otros ángulos del inmueble
+12
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O