Terreno urbanizable en Venta

€ 40.000
415 m²

Nota

Anuncio actualizado el 11/05/2026
Descripción

referencia: Z10646

KOSTRENA ZEMLJIŠTE

U ponudi zemljišta u Kostreni nudimo zemljište unutar izgrađevnog građevinskog područja naselja N-8.
Kako bi gradnja bila moguća, postoji mogućnost dokupa susjednog terena koji je u vlasništvu Općine, kako bi se formirala veličina čestice dovoljno velike za izgradnju obiteljske kuće.
Imamo informaciju i odluku načelnika koji je već odobrio dokup općinskog zemljišta za formiranje građevinske čestice za drugi teren, koji je imao istu situaciju, pa stoga ovaj teren ima potecijal.
Pristupni put je asfaltiran, a infrastruktura je blizu, što olakšava planiranje i izgradnju.

Za ogled i više informacija, kontaktirajte direktno agenta:

Fuad Hašić +385 99 454 9900

ID KOD AGENCIJE: Z10646

Fuad Hašić
Asistent u posredovanju
Mob: 099/454-9900
Tel: 051 564 890
E-mail: fuad.hasic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Si deseas más información puedes hablar con Fuad Hašić.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
415 m²
Información del precio
Precio
€ 40.000
Precio del m²
96 €/m²
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O