Terreno urbanizable en Venta

€ 79.000
877 m²

Nota

Anuncio actualizado el 06/04/2026
Descripción

referencia: IS1509528

Pronađite svoj kutak mira i savršenstva u Rugvici! Na prodaju je iznimno atraktivno građevinsko zemljište površine 877 m2 koje oduzima dah svojom pravilnom formom i izvanrednom pozicijom.

Ovo zemljište ima privilegirani pristupni put direktno sa asfaltirane ceste, što čini vašu svakodnevnu vožnju bezbrižnom i udobnom.Ono što ovu ponudu čini još primamljivijom je prisutnost svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja koji već čekaju na vas, odmah do parcele.

Smješteno na mirnoj i iznimno funkcionalnoj lokaciji, udaljeno svega 16 km od Zračne Luke Zagreb i 20 km od samog Zagreba, ovo je idealno zemljište za izgradnju vašeg obiteljskog doma. Nema potrebe za dugim putovanjima - svi bitni sadržaji za vaš svakodnevni život nalaze se na samo nekoliko minuta vožnje od vašeg budućeg imanja.

Ovo je prilika koju ne želite propustiti. Izgradite svoj san na ovom čarobnom zemljištu u Rugvici i doživite život iz snova, gdje udobnost, praktičnost i mir idu ruku pod ruku. Ovo je vaša prilika za stvaranje idealnog obiteljskog doma - iskoristite je!

ID KOD AGENCIJE: IS1509528

Dogma Pula
Tel: +385 52 770 811
E-mail: pula2@dogma-istra.com
www.dogma-istra.com
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
877 m²
Información del precio
Precio
€ 79.000
Precio del m²
90 €/m²
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O