Edificio en Venta

€ 2.500.000
250 m²
3

Nota

Anuncio actualizado el 21/11/2025
Descripción

referencia: EK-846505

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji dvije stambene zgrade sa 16 apartmana i bazenom, u mjestu Novalja na otoku Pagu.

Na površini od ukupno 1015 m2, smještene su dvije stambene zgrade, obje imaju 8 apartmana, te ukupno 766 m2 okućnice.

Zgrade se protežu na tri etaže, imaju po 8 apartmana od kojih pojedini imaju i balkon, te obje zgrade imaju pristup i pravo korištenja bazena i prostranog dodatnog prostora s kućicom i roštiljem za zabavu i odmor. Osigurano je i prostrano parkiralište koje se nalazi u dvorištu zgrade.

Zgrade imaju solarne kolektore za grijanje vode, svaki apartman je klimatiziran, stolarija je PVC.

Projekt je idealna prilika za investiciju, za one koji žele gotovo rješenje i brzu realizaciju turističkog najma.

Smještaj u neposrednoj blizini Gajca u Novalji pruža idealan spoj udobnosti, mirnog okruženja i praktične blizine ključnih turističkih sadržaja. Lokacija omogućuje brz pristup uređenim plažama, restoranima i šetnicama, dok je ujedno odlično povezana s dinamičnim središtem Novalje i plažom Zrće. Zahvaljujući tome, gosti mogu uživati u kvalitetnom odmoru uz sve prednosti jedne od najpoželjnijih destinacija na otoku Pagu.

Vlasništvo je uredno 1/1
Mogućnost kupnje i putem kredita

Cijena: 2.500.000 €

Za više informacija, na raspolaganju Vam stoji naša agentica Ines koju možete kontaktirati na broj telefona: 091-482-5857.
Características
Contrato
Venta | Inmueble con ingresos
Tipología
Edificio | Inmueble de lujo
Superficie
250 m²
Planta
Plantas del edificio
1
Disponibilidad
Libre
Uso actual del edificio
Residencial
Otras características
  • Energía solar para el agua caliente
Detalle superficie

Piso

Planta
3
Superficie
250,0 m²
Coeficiente
100%
Tipo de superficie
Principal
Superficie construida
250,0 m²
Información del precio
Precio
€ 2.500.000
Precio del m²
10.000 €/m²
New
Descubre otros ángulos del inmueble
+24
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O