map icon

Maison individuelle 250 m², excellent état, Lepoglava

Lepoglava
€ 340 000
5+
250 m²
2
Non
Balcon
Terrasse
Meublé
Cave

Remarque

Annonce mise à jour le 25/03/2026
Description

référence: k186

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k186)

KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 !

NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra .

Prodaje se kuća u Lepoglavi izgrađena 1990. godine, sa iskoristivih 250 m2 stambenog prostora + objekt površine 60 m2 u dvorištu (nadstrešnica, ljetna kuhinja, kamin).

- podrum sa garažom (podizna električna segmentna vrata) i još 4 prostorije (kotlovnica, spremišta), u podrum vode stepenice unutar kuće,
- prizemlje: wc, kupaona, hodnik, kuhinja/blagavaona, dnevna soba na dvije razine, radna soba, terasa
- kat: 3 spavaće sobe, galerija, predprostor, ostava, wc/kupaona, terasa

U dvorištu se nalazi i sjenica/nadstrešnica koja se može koristiti kao vanjska terasa ili kao parkiralište za dva automobila.
U sklopu te vanjske terase nalazi se ljetna kuhinja i kamin.

- okućnica je ukupne veličine 4000 m2, potpuno je uređena, sa puno ukrasnog skupocjenog bilja, omeđena tujama, ima bunar koji je u funkciji, dvorišna vrata su električna i daljinski upravljiva.
- idealno za obitelj sa više djece,
- kuća je klasične gradnje, zidovi su debljine 48 cm (opeka, vuna, opeka),
- D energetski razred,
- uredna vlasnička dokumentacija,

ZA VIŠE INFORMACIJA O NEKRETNINI I ZA RAZGLEDAVANJE ISTE NAZOVITE NAS NA 098 652 059, HVALA !

Prilikom pregleda nekretnine potencijalnim kupcima ne naplaćuju se troškovi.
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Davorin Tisaj.
Caractéristiques
Typologie
Maison individuelle | Pleine propriété | Classe propriété haut de gamme
Transaction
Vente | Bien immobilier à revenu
Étage
Rez-de-chaussée
Étages du bâtiment
2
Ascenseur
Non
Superficie
250 m²
Chambres/pièces
5+
Chambres
5
Bains/douches
2
Meublé
Oui
Balcon
Oui
Terrasse
Oui
Box, places stationnement
2 dans garage/box, 2 place(s) de parking
Chauffage
Collectif, avec radiateurs, alimenté au gaz
Climatisation
Autonome, froid/chaud
Vue
Parc
Autres caractéristiques
  • Cadres extérieurs double vitrage / bois

Superficie
250,0 m²
Coefficient
100%
Type de superficie
Habitable
Sup. commercial
250,0 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 340 000
Prix au m²
1 360 €/m²
Détails des coûts
Charges de copropriété
Aucun frais de copropriété
Efficacité énergétique

Consommation d'énergie

≥ 250 kWh/m² annéeC

Découvrez chaque recoin de la propriété
+10
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou