1/25
map icon

Maison individuelle Tupekova, Staro Brestje, Zagreb

ZagrebStaro BrestjeTupekova
€ 950 000
5+ chambres/pièces
632 m²
3+ bains/douches
Non Ascenseur

Remarque

Annonce mise à jour le 01/05/2025
Description

référence: I29800

KUĆA, PRODAJA, 632 M2, SESVETE
Kvalitetna kuća s 4 stana i 2 garaže na velikoj parceli, Sesvete

U Sesvetama, izdvojene od glavne ceste i buke, na velikoj parceli od 1.395 m2, smjestila se kuća s 4 stana i 2 prostrane garaže.

Kuća se proteže kroz 3 etaže i zbog velike stambene površine te više stambenih jedinica, ova nekretnina može imati nekoliko različitih svrha, bilo stambenih ili/i poslovnih.

Nekretnina je pomno projektirana, gdje je kuća dobro položena na parceli i s time dobila široku iskoristivost dvorišta i mnoštvo zelenila, a stambeni prostor je osmišljen da se može koristiti kao jedna velika kuća ili više stambenih jedinica potencijalno za najam.

Svi stanovi imaju po dvije spavaće sobe, otvoreni dnevni boravak i kuhinju, kupaonicu s toaletom i terasu. Dok stanovi na 1. katu imaju dodatni gostinjski toalet i ugodan široki hodnik.
Jedan stan u potkrovlju je u visokoj ROH BAU fazi, ali se vrlo brzo može uredit i stavit u funkciju.

Prostrane garaže u podrumu se mogu koristit kao prostor za veliki broj automobila u kombinaciji sa spremištem, radionom ili pretvoriti u ljetnu kuhinju ili konobu. Kako su garaže duple i odvojene zidom, moguće su razne upotrebe i prenamijene prostora.
Garaže je također moguće pretvorit u dvije stambene jedinice zbog postojećih priključaka.

Velika parcela daje prednost velikog dvorišta i vrta.
Ulazni prostor i opločeno dvorište služi kao parking za veći broj automobila. Stražnji dio dvorišta je prilično prostoran te postoji već priprema za bazen ili izgradnje ljetne kuhinje te vrta.
Parcela je u potpunosti ograđena, a na dijelovima ukrašena „zelenom“ ogradom.
Caractéristiques
Typologie
Maison individuelle
Transaction
Vente
Ascenseur
Non
Superficie
632 m²
Chambres/pièces
5+
Chambres
8
Bains/douches
3+
Meublé
Non
Box, places stationnement
1 place(s) de parking
Chauffage
Collectif, alimenté au gaz
Informations sur les prix
Prix
€ 950 000
Prix au m²
1 503 €/m²
New
Efficacité énergétique

Consommation d'énergie

B

Tour virtuel
Découvrez chaque recoin de la propriété
+22 photos
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou