map icon

Terrain constructible en Vente

Tisno
€ 220 000
120 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 07/05/2026
Description

référence: 672-1

Zemljište sa građevinskom dozvolom ( tri stambene jedinice ) na prodaju.

Zemljište se nalazi u krugu centra mjesta Tisno te je od mora udaljeno svega 130m.

Zemljište posjeduje idejni projekt za 3 stana po 45m2 (prizemlje, prvi i drugi kat) ili obiteljska kuća sa dva parkirna mjesta u dvorištu.

Vlasništvo uredno, 1/1.

Za sve ostale informacije, slobodno nas kontaktirajte.

Interni ID agencije: 672-1
Ana Ivanda agent s licencom
+385 99 33 84 900
info@am-realestate.hr
Jelena Đukić agent s licencom
+385 98 983 2830
info@am-realestate.hr
Ana Matas
+385 99 164 1879
info@am-realestate.hr
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Jelena Đukić.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
120 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 220 000
Prix au m²
1 833 €/m²
Découvrez chaque recoin de la propriété
+3
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou