Terrain constructible en Vente

€ 799 000
1 970 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 11/05/2026
Description

référence: 9600

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište u blizinu Zadra - naselje Bibinje.

Nalazi se u mirnom predjelu, ne gusto naseljenom i sastoji se od 1970m2 površine te je udaljeno 300 metara od mora,
što ga čini idealnim za
izgradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili turističkog objekta, te stambene zgrade. Na zemljištu se trenutno nalazi kuća od 110 m2 i pomoćna zgrada od 50 m2 i 10 maslina. Kuća je u useljivom stanju, ali je započeta renovacija.

Po svojoj širini i pravilnom obliku idealna je za investitore.

Posjeduje uredno vlasništvo 1/1.
Sva potrebna infrastruktura se nalazi u blizini.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Danijela Barić

E-mail: danijela@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 160 9296

Šifra nekretnine: 9600
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Danijela Barić.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
1 970 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 799 000
Prix au m²
406 €/m²
Découvrez chaque recoin de la propriété
+2
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou