map icon

Terrain constructible en Vente

Privlaka
€ 89 550
597 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 06/05/2026
Description

référence: 2614

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE PRIVLAKA
Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Privlaci u mirnome predjelu Sabunike.Zemljište je pravilnog oblika površine od 597 m2, idealno za izgradnju obiteljske kuće, kuće za odmor, luksuzne vile ili apartmana.lokacija samog zemljišta je odlična u ruralnom mirnom djelu Sabunika te je od mora udaljeno svega 750 metara , prednost ovog zemljišta je što se nalazi na uzvišenom dijelu privlake iz kojeg se pruža predivan pogled na sjevernu stranu privlake odakle je vidljivo i more i sam Velebit.
CIJENA: 150,00 eur-a/m2POVRŠINA: 597 m2UDALJENOST OD MORA: 750 metaraVLASNIŠTVO: uredno i bez tereta
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Roko Begonja.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
597 m²
Autres caractéristiques
  • Branchement eau
  • Raccordement des eaux usées
  • Raccordement électrique
Informations sur les prix
Prix
€ 89 550
Prix au m²
150 €/m²
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou