map icon

Appartement 3 chambres neuf, rez-de-chaussée, Šibenik

Šibenik
€ 248 000
3
41 m²
1
0

Remarque

Annonce mise à jour le 16/04/2026
Description

référence: 1267-1

Na izvrsnoj lokaciji u Brodarici prodaje se moderan i odmah useljiv stan ukupne stambene površine 40,50 m s prostranim vrtom od 90 m i natkrivenom terasom idealno za uživanje na otvorenom tijekom cijele godine.
Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne novogradnje i sastoji se od:
-1 spavaće sobe
-kupaonice
-dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom
-dodatnog skladišnog prostora ispod stepenica

Dodatne prednosti:
-podno grijanje u cijelom stanu (električno)
-2 klima uređaja
-ALU stolarija
-kvalitetna betonska gradnja
-natkrivena terasa
-privatni vrt 90 m
-stan je završen i spreman za useljenje

Lokacija je izuzetno atraktivna svega 200 m od plaže, trgovine i svih potrebnih sadržaja. U neposrednoj blizini nalazi se i plaža Rezalište s brojnim dodatnim sadržajima za rekreaciju i odmor
Odlična prilika za stanovanje, odmor ili investiciju za turistički najam.
Napomena: U istoj zgradi dostupan je i dvosoban stan na 1.katu objekta s prostranom terasom, pogled na more.
Za više informacija ili dogovor oko razgleda, stojimo vam na raspolaganju.
Interni ID agencije: 1267
Ana Ivanda agent s licencom
+385 99 33 84 900
info@am-realestate.hr
Jelena Đukić agent s licencom
+385 98 983 2830
info@am-realestate.hr
Ana Matas
+385 99 164 1879
info@am-realestate.hr
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Ana Ivanda.
Superficie
41 m²
Chambres/pièces
3
Chambres
1
Bains/douches
1
Informations sur les prix
Prix
€ 248 000
Prix au m²
6 049 €/m²
Efficacité énergétique
  • Année de construction

    2026
  • État

    Nouveau / En construction
  • Certification énergétique

    Non classifiable
Découvrez chaque recoin de la propriété
+8
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou