Appartement 3 chambres excellent état, deuxième étage, Velika Gorica

€ 317 500
3
99 m²
1
2
Non

Remarque

Annonce mise à jour le 12/05/2026
Description

référence: S823

U prodaji je trosobni stan ukupne površine 99m2 u potkrovlju novouređene i etažirane kuće sa ukupno tri stana, Velika Mlaka.

Stambeni dio od 82m2 sastoji se od dvije spavaće sobe, boravka, kuhinje, kupaonice s toaletom, i spremišta.

Dva vanjska parkirna mjesta i vrt (119m2) uključeni su u cijenu. Stan je u procesu renovacije, i biti će spreman za useljenje u Srpnju 2026.

U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, trgovine i javni prijevoz (150m).

Za više informacija nazovite na 095/3735240
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Hrvoje Kirnbauer.
Caractéristiques
Typologie
Appartement | Classe propriété moyenne gamme
Transaction
Vente
Étage
2 étage
Étages du bâtiment
2
Ascenseur
Non
Superficie
99 m²
Chambres/pièces
3
Chambres
3
Bains/douches
1
Balcon
Non
Terrasse
Non
Chauffage
Individuel, avec radiateurs, alimenté au gaz
Autres caractéristiques
  • Porte blindée
Informations sur les prix
Prix
€ 317 500
Prix au m²
3 207 €/m²
Efficacité énergétique

Consommation d'énergie

A

Découvrez chaque recoin de la propriété
+6
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou