Maison individuelle 90 m², Lekenik

€ 110 000
2
90 m²
2
Non
Terrasse

Remarque

Annonce mise à jour le 11/05/2026
Description

référence: K250

Prodajemo prekrasnu kuću uz samu rijeku Kupu što joj daje posebnu atraktivnost. Nekretnina se koristi kao objekat za iznajmljivanje, a dnevno može priniti i do 60 gostiju. Na dvorištu je bazen i popratne zgrade koje služe pripremi hrane i smještaju gostiju. Kuća je klimatizirana, posjeduje desetak ležajeva, kuhinju, kupaonicu i prostranu natkrivenu terasu. Osim za turizam, nekretnina je idealna kao vikendica za obitelj. Ako Vas je privukla ova izuzetna nekretnina, iskoristite priliku i kontaktirajte nas na 0996374259, HABILIUS nekretnine.
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Saša Gluhak.
Caractéristiques
Typologie
Maison individuelle | Classe propriété moyenne gamme
Transaction
Vente
Ascenseur
Non
Superficie
90 m²
Chambres/pièces
2
Chambres
2
Bains/douches
2
Balcon
Non
Terrasse
Oui
Chauffage
Individuel, avec poêle, alimenté en granulé de bois
Climatisation
Autonome
Autres caractéristiques
  • Piscine
Informations sur les prix
Prix
€ 110 000
Prix au m²
1 222 €/m²
Efficacité énergétique
  • Chauffage

    Individuel, avec poêle, alimenté en granulé de bois
  • Climatisation

    Autonome
  • Certification énergétique

    En attente de certification
Découvrez chaque recoin de la propriété
+22
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou