Appartement 3 chambres neuf, premier étage, Njivice, Omišalj

€ 415 000
3
95 m²
2
1
Non
Balcon

Remarque

Annonce mise à jour le 11/05/2026
Description

référence: S2504

Na odličnoj lokaciji u Njivicama, svega 500 metara od mora, smješten je prostran i elegantan stan u modernoj novogradnji koji pruža visoku razinu udobnosti i funkcionalnosti. Blizina plaža, restorana i svih potrebnih sadržaja čini ovu nekretninu idealnom za cjelogodišnje stanovanje ili luksuzan odmor.

Stan 03 nalazi se na prvom katu te ukupne neto površine 95,87 m2 nudi prostran i pažljivo osmišljen raspored prostorija. Središnji dio stana čini veliki open-space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, ispunjen prirodnim svjetlom i povezan s natkrivenom terasom. Stan raspolaže s tri spavaće sobe, dvije kupaonice i dodatnim WC-om, pružajući maksimalnu udobnost za obiteljski život ili boravak gostiju.

Moderna gradnja, kvalitetni materijali i atraktivna lokacija u blizini mora čine ovu nekretninu izvrsnom investicijom na otoku Krku.
Caractéristiques
Typologie
Appartement | Classe propriété moyenne gamme
Transaction
Vente
Étage
1 étage
Étages du bâtiment
2
Ascenseur
Non
Superficie
95 m²
Chambres/pièces
3
Chambres
3
Bains/douches
Prix
€ 415 000
Prix au m²
4 368 €/m²
Efficacité énergétique
  • Année de construction

    2026
  • État

    Nouveau / En construction
  • Chauffage

    Individuel, avec air
  • Climatisation

    Autonome
Découvrez chaque recoin de la propriété
+4
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou