Terrain constructible en Vente

€ 450 000
5 200 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 12/05/2026
Description

référence: SH253

Građevinsko zemljište smješteno u Vižinadi sastoji se od šest manjih parcela koje se prodaju kao cjelina, čime je omogućeno planiranje jedinstvenog investicijskog projekta na objedinjanoj površini.

Zemljište ima osiguranu infrastrukturu u neposrednoj blizini, uključujući pristup vodovodu, električnoj energiji i prometnici, što omogućuje jednostavniju pripremu buduće gradnje.

Za lokaciju je izrađen pripremljeni projekt koji predviđa izgradnju dviju vila. Projekt je osmišljen s ciljem korištenja prirodnih karakteristika terena i otvorenih pogleda prema okolnom krajoliku Istre. Predviđena arhitektura temelji se na suvremenom pristupu oblikovanju prostora, uz uklapanje u postojeći ambijent naselja i prirodnog okruženja. Planirane vile uključuju prostrane terase i velike staklene površine koje omogućuju prirodno osvjetljenje unutarnjih prostora te vizualnu povezanost s okolišem.

Osnovne informacije o zemljištu

Građevinsko zemljište
Šest katastarskih parcela koje se prodaju zajedno
Pripremljen projekt za dvije vile
Infrastruktura u blizini (voda, električna energija, pristupna cesta)

Konfiguracija zemljišta i već pripremljena projektna dokumentacija omogućuju različite pristupe realizaciji projekta, ovisno o investicijskoj strategiji budućeg vlasnika.

Vižinada je istarsko naselje poznato po mirnijem okruženju, otvorenim pogledima i kombinaciji prirodnog krajolika i tradicionalne gradnje, uz dobru povezanost s obalnim gradovima i unutrašnjošću Istre.

Zemljište predstavlja mogućnost razvoja rezidencijalnog projekta s više samostalnih objekata ili realizacije planiranih vila prema postojećem konceptu.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja:

Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: +385 91 3611 922
E-mail: karlo.sestan@sevenhills.hr

ID CODE: SH253

Karlo Šestan
Licencirani agent za nekretnine
Mob: +385 91 361 1922
Tel: +385 99 285 7323
Superficie
5 200 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 450 000
Prix au m²
87 €/m²
Découvrez chaque recoin de la propriété
+8
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou