map icon

Appartement 3 chambres neuf, premier étage, Nin

Nin
€ 385 000
3
80 m²
1
1

Remarque

Annonce mise à jour le 12/05/2026
Description

référence: 2672

Prodaje se moderan stan S4 u luksuznom mini naselju u mjestu Zaton kraj Zadra, jednom od najtraženijih turističkih mjesta na hrvatskoj obali, u neposrednoj blizini poznatog luksuznog resorta Zaton Holiday Resort.
Stan se nalazi na prvom katu moderne zgrade te je udaljen svega 80–100 metara od pješčane plaže i kristalno čistog mora. Naselje je zatvorenog tipa s privatnom rampom, a sastoji se od pet suvremeno projektiranih zgrada koje pružaju mir, privatnost i visoki standard stanovanja.
Lokacija je idealna za odmor, život tijekom cijele godine ili turističku investiciju. U neposrednoj blizini nalaze se restorani, kafići, trgovine te svi sadržaji potrebni za ugodan boravak.
Stan S4 sastoji se od:
hodnika – 10,80 m²kupaonice – 4,90 m²spavaće sobe 1 – 13,32 m²spavaće sobe 2 – 10,36 m²kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom – 29,02 m²natkrivene terase – 23,48 m²Ukupna površina stana iznosi 91,88 m², dok obračunska korisna površina iznosi 80,14 m² + 2 parkirna mjesta koja su uključena u cijenu.
Tehničke karakteristike:
klizno-podizne aluminijske stijenePVC stolarijaparketi s podnim grijanjemMitsubishi split sustavi za grijanje i hlađenjesanitarije Grohe i Geberitlift u zgradidva parkirna mjesta uključena u cijenuPredviđeni završetak gradnje je srpanj 2026. godine.
Pergole za vrtove i krovne terase nisu uključene u cijenu.
Za više informacija i organizaciju razgledavanja slobodno nas kontaktirajte. 
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Linda Jokić.
Caractéristiques
Typologie
Appartement
Transaction
Vente
Étage
1 étage
Étages du bâtiment
3
Superficie
80 m²
Chambres/pièces
3
Chambres
2
Bains/douches
1
Chauffage
Individuel, avec air, alimentation électrique
Autres caractéristiques
  • Cadres extérieurs vitrage / métal
Informations sur les prix
Prix
€ 385 000
Prix au m²
4 813 €/m²
Détails des coûts
Charges de copropriété
Aucun frais de copropriété
Efficacité énergétique

Consommation d'énergie

A

Découvrez chaque recoin de la propriété
+2
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou