map icon

Terrain constructible en Vente

Zagreb
€ 483 140
986 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 17/05/2026
Description

référence: 743-1

ORNJI BUKOVAC INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE S POTENCIJALOM ZA 3 STAMBENE JEDINICE
Na atraktivnoj lokaciji u Gornjem Bukovcu prodaje se građevinsko zemljište stambene i mješovite namjene s odličnim razvojnim potencijalom. Prema važećim urbanističkim parametrima moguća je gradnja slobodnostojeće građevine s maksimalnim GBP-om do 400 m, raspoređenih na tri nadzemne etaže (Pr+1+Pk/Uk).
Prema procjeni iskoristivosti, očekivana neto prodajna površina iznosi približno 280 288 m, uz mogućnost formiranja do 3 samostalne uporabne jedinice.
Urbanistički parametri:
minimalna površina čestice: 600 m
maksimalna izgrađenost: 30%
maksimalni Kisn: 0,6
maksimalno 3 nadzemne etaže
minimalno 40% prirodnog terena
minimalno 2 parkirna mjesta po stanu (najmanje 50% u garaži)
Lokacija i sadržaji u neposrednoj blizini:
autobusna stanica Gornji Bukovac 249 m
autobusna stanica Bukovac 115 279 m
Dječji vrtić Bukovac 590 m
Osnovna škola Bukovac 751 m
ambulanta opće medicine Bukovac 529 m
Ljekarna Agram 608 m
Minimarket Gavranović 298 m
Konzum 560 m
Sportsko-rekreacijski centar Požarinje 931 m
Park Vjenceslava Miheteca 376 m
Lokacija pruža mirno rezidencijalno okruženje okruženo zelenilom, uz brzu povezanost s centrom grada i svim važnim sadržajima za svakodnevni život.
Idealna prilika za investitore ili privatne kupce koji traže zemljište za razvoj moderne urbane vile ili manje stambene zgrade u jednom od traženijih dijelova Zagreba.

Više na 091 603 6561 ili 091 7984 999
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Ivana Klasan.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
986 m²
Autres caractéristiques
  • Raccordement des eaux usées
Informations sur les prix
Prix
€ 483 140
Prix au m²
490 €/m²
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou