map icon

Maison individuelle 220 m², bon état, Vir

Vir
€ 699 000
5+
220 m²
3
Terrasse
Meublé

Remarque

Annonce mise à jour le 13/05/2026
Description

référence: 8-1

Na prodaju kuća prvi red do mora, s predivnim pogledom na Velebit, potpuno renovirana i spremna za useljenje.
Na katu se nalaze 2 apartmana spremna za iznajmljivanje, svaki 40 m2 s vlastitim terasama od 15 m2 i klimatizacijom, te direktnim pogledom na more.
U prizemlju se nalazi stan od 80 m2 s terasom od 30 m2, s dvije spavaće sobe, kuhinjom, blagovaonom, dnevnim boravkom i kupaonom.
Opremljen je klima uređajem, radijatorima na centralno grijanje i kaminom, te luksuznim namještajem.
Kuća ima i vrtnu kućicu koja služi kao dodatno spremište. Ispod stubišta nalazi se posebna prostorija s perilicom za rublje, dok se s druge strane kuće nalazi još jedna manja prostorija koja je također pogodna za spremište.
Kuća ima vlastitu bušotinu za vodu, gusternu kapaciteta 10 kubika te septičku jamu zapremine 10 kubika. Ispod kuće prostire se podrum površine 40 m, idealan kao spremište, ali i kao prostor za radionicu, hobi zonu ili dodatno skladištenje sezonskih stvari. Osigurana su 3 nenatkrivena parkirna mjesta.
Velika okućnica od 270m2, savršena za opuštanje i uživanje u prirodi.
agent male
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Iva Kršlović.
Caractéristiques
Typologie
Maison individuelle
Transaction
Vente
Superficie
220 m²
Chambres/pièces
5+
Chambres
4
Bains/douches
3
Prix
€ 699 000
Prix au m²
3 177 €/m²

Découvrez chaque recoin de la propriété
+16
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou