map icon

Terrain constructible en Vente

Zagreb
€ 129 990
165 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 17/05/2026
Description

référence: 1435-1

Na prodaju građevinsko zemljište na atraktivnoj lokaciji u Zagrebu, Trešnjevka.

Parcela se nalazi u mirnom i urbanom dijelu grada, pogodna za izgradnju obiteljske kuće ili investicijski projekt.

Osnovne informacije:

Lokacija: Trešnjevka, Zagreb

Površina zemljišta: 165 m

Namjena: građevinsko zemljište

Na parceli kuća i dvorište

Dva pristupna puta

Odlična povezanost sa svim sadržajima blizina javnog prijevoza, trgovina, škole i svih važnih gradskih sadržaja.

Za dodatne informacije i razgledavanje, stojimo Vam na raspolaganju!

Matej Marković

Direktor

Kontakt: 0914484702

Mail: matej@zavasnekretnine.hr

WEB: https://www.zavasnekretnine.hr/
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Matej Marković.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
165 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 129 990
Prix au m²
788 €/m²
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou