1/4

Terrain constructible en Vente
€ 280 000
Annonce mise à jour le 11/05/2026
Description
référence: 12-518
Poreč, okolica, Građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji
Prodajemo građevinsko zemljište na iznimno mirnoj lokaciji na rubu manjeg sela udaljenog od Poreča i mora svega 17 kilometara.
Zemljište je pravilnog oblika i pogodno je za izgradnju više kuća.
Potrebna infrastruktura je u blizini zemljišta.
Za sve dodatne informacije i pregled, kontaktirajte nas putem telefona ili e-maila.
Katarina Farkaš
Agent sa licencom
Mob: +385 992147020
Email: katarina@makaestate.net
ID KOD AGENCIJE: 12-518
M.A.K.A. ESTATE
Mob: +385955807672, +385912820327,
E-mail: maka@makaestate.net
www.maka.estate
Dodatne informacije:
Vlasnički list: da
Prvi red do mora: da
Udaljenost od mora: 17000
- Superficie
- 3 500 m²
Informations sur les prix
- Prix
- € 280 000
- Prix au m²
- 80 €/m²
Découvrez chaque recoin de la propriété
Options additionnelles