map icon

Terrain constructible en Vente

Zemunik Donji
€ 69 160
988 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 12/05/2026
Description

référence: 1365-1

Građevinsko zemljište Zemunik Donji, 988 m

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Zemunik Donji, ukupne površine 988 m.

Parcela je pravilnog oblika, dimenzija približno 30 x 33 m, što omogućuje jednostavno planiranje i gradnju obiteljske kuće, moderne vile za odmor ili investicijskog objekta.

Infrastruktura je u neposrednoj blizini:
struja
voda

Mirna lokacija s dobrim pristupom i odličnim potencijalom za stanovanje ili turistički najam.
Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.

Vlasništvo uredno.

ID nekretnine: 1365-1

Za sva dodatna pitanja i razgledavanje nekretnine slobodno se obratite na:

Telefon: 091 900 7040
E-mail: marko@plusnekretnine.hr

Marko Čakarun
Mob: +385 91 900 7040
www.plusnekretnine.hr

Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Marko Čakarun.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
988 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 69 160
Prix au m²
70 €/m²
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou