map icon

Appartement neuf, rez-de-chaussée, Zadar

Zadar
€ 603 450
5+
134 m²
3
0

Remarque

Annonce mise à jour le 05/05/2026
Description

référence: 1229-1

Zadar, Diklo - Dvoetazni luksuzni stan - Pogled na more

Predstavljamo vam ekskluzivan stan S1 smješten u Diklu, najtraženijem i najcjenjenijem dijelu Zadra. Ova mirna i elitna gradska četvrt poznata je po blizini mora, vrhunskim nekretninama, uređenoj infrastrukturi i izvrsnoj povezanosti s ostatkom grada. Stan se nalazi u novogradnji vrhunske kvalitete, a planirano useljenje predviđeno je do kraja 2026. godine.
Stan S1 proteže se na dvije etaže prizemlje i prvi kat i nudi savršen spoj komfora, modernog dizajna i privatnosti. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC, spavaća soba, kupaonica te prostran open-space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog prostora izlazi se na lođu i u vlastiti vrt površine 68,53 m, savršen za opuštanje ili obiteljska druženja.
Na katu se nalaze dodatni dnevni boravak, dvije prostrane spavaće sobe, još jedna kupaonica, hodnik i tehnička soba, kao i druga lođa. Ukupna korisna vrijednost stana iznosi 134,10 m, dok ukupna podna površina sa svim pripacima iznosi čak 221,76 m.
Stanu pripadaju i dva parkirna mjesta jedno u podzemnoj garaži, a drugo vanjsko, kao i spremište u suterenu zgrade. Zgrada će biti opremljena liftom, a stanovi pametnim sustavima grijanja i hlađenja putem dizalice topline (zrak-voda), podnim grijanjem i kanalnim ventilokonvektorima u spuštenim stropovima. Završna obrada interijera uključuje vrhunske materijale talijansku keramiku, višeslojni hrastov parket, alu stolariju, sanitarije renomiranih proizvođača kao što su Laufen i Hansgrohe, te dizajnerska unutarnja vrata.
Ova nekretnina je rijetka prilika za kupnju vrhunskog stana na najboljoj lokaciji u Zadru. Idealna je kao trajni dom, luksuzna kuća za odmor ili investicija za najam.
Za dodatne informacije ili dogovor oko obilaska, slobodno nas kontaktirajte.

Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Jakov Kutija.
Superficie
134 m²
Chambres/pièces
5+
Chambres
3
Bains/douches
3
Informations sur les prix
Prix
€ 603 450
Prix au m²
4 503 €/m²
Efficacité énergétique
  • Année de construction

    2025
  • État

    Nouveau / En construction
  • Certification énergétique

    Non classifiable
Découvrez chaque recoin de la propriété
+18
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou