Terrain constructible en Vente

€ 39 000
520 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 29/03/2026
Description

référence: 6398

Prodaje se građevinsko zemljište od 520m2 u Grižanama, u zaleđu Crikvenice.
Infrastruktura unutar 50 metara, asfaltni put do zemljišta.

ID KOD AGENCIJE: 6398

Josip Šikić, mag.oec
Agent s licencom
Mob: +385 91 890 4694
Tel: +385 51 403 771
Superficie
520 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 39 000
Prix au m²
75 €/m²
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou