Terreno edificabile in Vendita

€ 426.990
993 m²

Nota

Annuncio aggiornato il 05/05/2026
Descrizione

riferimento: EUROVILLA-798403

Predstavljamo Vam građevinsko zemljište površine 993 m² u Poljani na otoku Ugljanu, smješteno na iznimno atraktivnoj lokaciji, prvi red do mora.Zemljište se nalazi unutar izgrađenog dijela građevinskog područja, pravilnog je oblika te ima pristupni put s dvije strane. Takav položaj omogućuje kvalitetno planiranje buduće gradnje i daje dodatnu fleksibilnost kod projektiranja.Prema dostupnim informacijama, postoji mogućnost parcelacije zemljišta na dvije građevinske čestice, što otvara opciju izgradnje dvije samostalne kuće ili vile. Zbog lokacije uz more i dobre konfiguracije terena, nekretnina je pogodna za gradnju obiteljske kuće, luksuzne vile za odmor ili investicijski projekt za turistički najam.Infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini zemljišta.Osnovne informacije:površina zemljišta: 993 m²prvi red do moraizgrađeni dio građevinskog područjapravilni oblik parcelepristupni put s dvije stranemogućnost parcelacijeinfrastruktura u bliziniprodaje se isključivo u cijelostiRijetka lokacija uz more na otoku Ugljanu, s odličnim potencijalom za privatnu ili investicijsku namjenu. Jer naravno, prvi red do mora više nije “lokacija”, nego posebna kategorija preživljavanja na tržištu.Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 798403
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Filip Luštica .
Caratteristiche
Contratto
Vendita
Tipologia
Terreno edificabile
Superficie
993 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 426.990
Prezzo al m²
430 €/m²
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure