Bilocale Sevid, Marina

€ 550.000
2
67 m²
1
Balcone

Nota

Annuncio aggiornato il 06/05/2026
Descrizione

riferimento: EUROVILLA-211894

Sevid, dvosoban stan položen na prvom katu modernog stambenog objekta.Stan oznake Z2 - S4 sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, dvije kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka.Također mu pripada balkon površine 18.70 m2.Površina zatvorenog stambenog prostora iznosi 56.20 m2.U cijenu je uključeno jedno vanjsko parkirno mjesto.Investitor je pravna osoba te je kupac oslobođen plaćanja poreza od 3%.Planirani završetak izgradnje je 12/2026.Nekretnina je pogodna za miran obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam.Za sve dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 211894
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Ivan Didović.
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Piano
1
Superficie
67 m²
Locali
2
Camere da letto
2
Balcone
Dettaglio superficie

Abitazione

Piano
1
Superficie
67,8 m²
Coefficiente
100%
Tipo superficie
Principale
Sup. commerciale
67,8 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 550.000
Prezzo al m²
8.209 €/m²
Efficienza energetica
  • Stato

    Nuovo / In costruzione
  • Certificazione energetica

    Esente
Planimetria
Scopri ogni angolo dell'immobile
+11
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure