Appartamento nuovo, primo piano, Staro Brestje, Zagabria

€ 244.999
5
77 m²
1
1

Nota

Annuncio aggiornato il 13/05/2026
Descrizione

riferimento: 554-1

U atraktivnom dijelu Sesvete u tijeku je izgradnja moderne stambene zgrade s ukupno 15 stanova, osmišljene za ugodan i kvalitetan život u urbanoj sredini.
Zgrada se prostire na 4 etaže, a budućim stanarima osigurava visoku razinu komfora i funkcionalnosti:

garažna parkirna mjesta
spremišta
lift
moderno uređeno zajedničko okruženje

Projekt se ističe vrhunskom kvalitetom gradnje i suvremenim arhitektonskim rješenjima.
OPREMA I GRADNJA

armirano-betonska konstrukcija
PVC stolarija s termoizolacijskim staklima
ALU rolete
vrhunska fasada kombinacije stiropora i kamene vune za izvrsnu toplinsku i zvučnu izolaciju
etažno plinsko centralno podno grijanje
keramika, parketi i sanitarije prve klase
kvalitetni materijali i moderna izvedba

ODLIČNA LOKACIJA
Zgrada se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan svakodnevni život:

caffe barovi i restorani
trgovine i ostali uslužni sadržaji
autobusna stanica u neposrednoj blizini
odlična prometna povezanost sa svim dijelovima grada

Stan S7 na prvom katu zgrade ukupne korisne površine 78,76m2(obračunske 76,37m2) sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje s blagovaonicom,dnevnog boravka,izbe,ostave,kupaonice,dvije spavaće sobe i loggie.
Garažna parkirna mjesta i spremište u garaži nisu u cijeni.(mogućnost kupnje).
Planirani završetak gradnje je do ljeta 2027. godine.
Kupnja stanova moguća je putem stambenog kredita, a kupcima je omogućena i opcija odabira te kupnje:

garažnog parkirnog mjesta
spremišta prema vlastitim potrebama i dostupnosti

INFO: + 385 98 517 877
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Ilija Tatarovć.
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Piano
1 piano
Superficie
77 m²
Locali
5
Camere da letto
2
Bagni
1
Box, posti auto
1 posto auto
Riscaldamento
Centralizzato, alimentato a gas
Climatizzazione
Centralizzato, freddo/caldo
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 244.999
Prezzo al m²
3.182 €/m²
Efficienza energetica
  • Anno di costruzione

    2026
  • Stato

    Nuovo / In costruzione
  • Riscaldamento

    Centralizzato, alimentato a gas
  • Climatizzatore

    Centralizzato, freddo/caldo
Scopri ogni angolo dell'immobile
+2
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure