map icon

Apartamento novo, segundo andar, Zadar

Zadar
€ 1.557.000
5+
265 m²
2
2
Sim
Terraço

Nota

Anúncio atualizado em 08/05/2026
Descrição

referência: 3757-1

Zadar, na samom ulazu u Diklo, Krešimirova obala, prodaja ekskluzivnog stana na drugom, ujedno i zadnjem katu, u zgradi od ukupno 6 stambenih jedinica.
Ovaj penthouse ukupne je korisne površine od 265 m2.
Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, zasebnog toileta, spremišta, hodnika, loggie veličine 30 m2. Osobitost ove nekretnine čini prostrana, multifunkcionalna terasa na zadnjoj etaži, na kojoj se nalazi i bazen, a opremljena je također i ljetnom kuhinjom, jacuzzijem, kupaonicom te dijelom natkrivena i bioklimatskom pergolom.
Stanu pripadaju i dva garažna parkirna mjesta. Zgrada ima lift s direktnim pristupom iz podzemne garaže na krovnu terasu.
Pri primopredaji, svi će radovi biti završeni, stan u potpunosti opremljen svom opremom i namještajem te će se na ravnom krovu pustiti bazen u funkciju.
Ekskluzivna prilika!

Bazen na krovu s nestvarnim pogledom
Vrhunski dizajn i premium materijali
Energetski učinkovita gradnja
Top lokacija prvi red do mora!

Odličan izbor za stanovanje preko cijele godine kao i za razvoj biznisa luksuznog turističkog iznajmljivanja.
Očekivani završetak: ljeto 2026.

Sve dodatne informacije kao i dogovor oko razgledavanja nekretnine možete dobiti pozivom na broj:
091 515 2080, Ana Marija

Svim svojim kupcima osiguravamo besplatno kreditno posredovanje u ishođenju stambenog kredita.
''LIBELIN ŠTREBERAJ''

Želite znati više o tajnama tržišta nekretnina? Zanima vas koliko iznosi kapara, ili kako kupiti nekretninu putem kredita i slične teme?
Otkrijte sve to i još mnogo više u "LIBELINOM ŠTREBERAJU".
Kliknite na link i započnite svoje istraživanje: Libelin Štreberaj.
Se quiser saber mais, pode falar com Ana Marija Liber.
Características
Tipologia
Apartamento
Contrato
Venda
Andar
2 andar
Elevador
Sim
Superfície
265 m²
Quartos
5+
Quartos
3
Casas de banho
Preço
€ 1.557.000
Preço por m²
5.875 €/m²
Eficiência energética
  • Ano de construção

    2026
  • Estado

    Novo / Em construção
  • Ar condicionado

    Centralizado, frio/quente
  • Certificação energética

    Não classificável
Descubra cada canto da propriedade
+8
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou
agent male

Ana Marija Liber