Terreno para construção para Venda

€ 100.000
675 m²

Nota

Anúncio atualizado em 06/05/2026
Descrição

referência: 11596

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Paradiž.
Zemljište se nalazi uz asfalt te je infrastruktura u blizini.
Za zemljište postoji idejni projekt za kuću.

KONTAKT TEL: 099/253-5569
EMAIL: istradom.sandra@gmail.com

ID CODE: 11596

Sandra N
Mob: 099 253 5569
Tel: 0992535569
Superfície
675 m²
Informações de preço
Preço
€ 100.000
Preço por m²
148 €/m²
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou