Terreno para construção para Venda

€ 217.000
2.411 m²

Nota

Anúncio atualizado em 08/05/2026
Descrição

referência: 34129

ISTRA, ROVINJ - Prostrano građevinsko zemljište / I2 proizvodno-poslovna namjena

Najatraktivniji pitoreskni istarski grad Rovinj, sa starogradskom jezgrom pod UNESCO-ovom zaštitom, vječna je inspiracija romantičara i umjetnika i jedna od najrazvijenijih turističkih destinacija u Hrvatskoj.
Smješten je na zapadnoj obali Istre i krasi ga izrazito razveden arhipelag sa čak 14 otočića i 6 hridi, duž 67 kilometara priobalja koje je zaštićena prirodna baština.
Prekrasna razvedena obala, specifična blaga mediteranska mikroklima, izvrsna gastronomska ponuda, cjelogodišnja kulturna događanja i simpatični i ljubazni domaćini, čine ovo mjesto čarobnim.

Na svega nekoliko minuta vožnje od Rovinj i njegovih prepoznatljivih plaža, smjestilo se građevinsko zemljište koje predstavlja odličnu priliku za investiciju i razvoj poslovnog projekta.

Riječ je o građevinskom zemljištu pravilnog oblika, ukupne površine 2.411 m, s mogućnošću izgradnje proizvodno-poslovne građevine.
Može se graditi:
* poslovni objekti
* proizvodne hale i radionice
* skladišta
* servisni i obrtnički objekti
* manji pogoni tihe proizvodnje
* uredski/prodajni prostori povezani s djelatnošću

Teren je ravan i u potpunosti očišćen, što budućem vlasniku omogućuje jednostavan i brz početak realizacije projekta bez većih pripremnih radova.
Zemljište ima pristup s jedne strane direktno uz glavnu prometnicu, dok se s druge strane dolazi sporednim javnim putem.
Kompletna infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini voda, struja i kanalizacija dostupni su na otprilike 70 metara udaljenosti od zemljišta.

Lokacija pruža odličnu povezanost i brz pristup Rovinj, a upravo zbog sve manje dostupnosti sličnih poslovnih zemljišta u okolici grada, ova nekretnina predstavlja rijetku i vrijednu priliku za ulaganje.

Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja:
www.dux-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja

ID KOD AGENCIJE: 34129

Tina Širol
Agent s licencom
Mob: +385 95 825 4533
Tel: +385 91 480 8808
E-mail: tina@dux-istra.com
www.dux-istra.com
Se quiser saber mais, pode falar com Tina Širol.
Características
Contrato
Venda
Tipologia
Terreno para construção
Superfície
2.411 m²
Informações de preço
Preço
€ 217.000
Preço por m²
90 €/m²
Descubra cada canto da propriedade
+10
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou