U Selinama se prodaje kuća ispod magistrale na par minuta šetnje od mora i plaže Pisak, isto tako i od centra mjesta.
U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za kvalitetan boravak....
Ispred kuće se nalazi dvorište u kojem se može parkirati više vozila. Ispod cijele kuće se nalazi podrum i garaža.
U podrumu se nalazi veći prostor za pranje i peglanje posteljine iz kojeg se ulazi u spavaću sobu. U drugom dijelu podruma je velika garaža u kojoj se nalazi spremište i kupaonica.
U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak s kuhinjom i šankom, terasom iz kojeg se može izaći u malu zelenu oazu, jako lijepi vrt.
Tu se također nalaze i dva wc-a.
Na kat vodi vanjsko stubište. Tu se nalazi pet studio apartmana s balkonima.
Na drugi kat, odnosno potkrovlje vodi unutarnje stubište. Tu se nalaze četiri sobe s kupaonicama, zajedničkom kuhinjom i većom terasom.
Bez obzira na to što se radi o starijoj gradnji, cijela kuća je dobro održavana i jako funkcionalna.
Idealna je za kupca koji se želi baviti turizmom, trenutna vlasnica je nekad vodila pansion, kuhinja je i dalje funkcionalna, znači da se s malo ulaganja može preuzeti dobro uhodani posao.
U podrumu može biti smještaj za osobu koja bi se brinula o gostima
Vlasništvo 1/1.
KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU!!!
Za dodatne informacije kontaktirajte me na 0996585188 - Angelina
Характеристики
Типология
Отдельный дом на одну семью
Договор
Продажа
Этаж
На нескольких уровнях
Площадь
250 m²
Помещения
5+
Спальни
10
Ванные
3+
Отопление
Автономное, печь, на дровах
Кондиционер
Автономное, холод/тепло
Информация о ценах
Цена
€ 450 000
Цена за м²
1 800 €/m²
Подробности о расходах
Плата за кондоминиум
Никаких кондоминиальных расходов
Энергоэффективность
Год постройки
1988
Отопление
Автономное, печь, на дровах
Кондиционер
Автономное, холод/тепло
Энергетическая сертификация
Не классифицирована
Откройте для себя каждый уголок объекта недвижимости