Участок под застройку Продажа

€ 85 000
1 532 m²

Пометка

Объявление обновлено 04.05.2026
Описание

ID: EUROVILLA-753274

Ludbreg, Poljanec, na prodaju građevinsko zemljište površine 1532 m2 smješteno uz glavnu prometnicu Ludbreg- Koprivnica.Postoji mogućnost izgradnje obiteljske kuće koja pruža savršen balans između privatnosti i funkcionalnosti. Smještajem objekta prema unutarnjem dijelu parcele otvara se prostor za prostrano i intimno dvorište, zaštićeno od pogleda i buke glavne prometnice.Riječ je o izuzetno atraktivnoj lokaciji s visokom prometnom frekvencijom i odličnom vidljivošću, što ovu nekretninu čini idealnom za realizaciju različitih poslovnih projekata – poput trgovačkih, uslužnih ili logističkih sadržaja.Dodatnu vrijednost lokaciji daje njezin položaj između Ludbrega kao razvijenog urbanog središta te ulaza na autocestu autocesta Goričan–Zagreb, što osigurava izvrsnu prometnu povezanost i brz pristup širem području.Vlasništvo je uredno, bez tereta. Sva potrebna infrastruktura nalazi se na samom zemljištu, uključujući priključke za struju, vodu i ostale komunalije.Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.... Više na eurovilla.hr, ID: 753274
Если вы хотите узнать больше, вы можете поговорить с Marinela Matijević Raos.
Характеристики
Договор
Продажа
Типология
Участок под застройку
Площадь
1 532 m²
Информация о ценах
Цена
€ 85 000
Цена за м²
55 €/m²
Рекламодатель
карточка агентства
Доп. опции

Свяжитесь с рекламодателем

Или