Участок под застройку Продажа

€ 125 840
3 146 m²

Пометка

Объявление обновлено 13.05.2026
Описание

ID: 445

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA – POGLED NA KRAPINSKE TOPLICE
Na prodaju građevinsko zemljište s izvanrednim pogledom na Krapinske Toplice, smješteno u mirnoj i uređenoj ulici, idealno za stanovanje ili investiciju.

Zemljište sa šumom u zoni S (stambena namjena), 3146 m2
➤ Mogućnost gradnje obiteljske kuće
➤ Cijena: 40,00 €/m²

Prednosti zemljišta:

Panoramski pogled na Krapinske Toplice

Teren je dijelom ravna livada, dijelom blaga padina sa šumom

Pristup s asfaltirane javne ceste

Priključci za struju i vodu u neposrednoj blizini

O LOKACIJI – KRAPINSKE TOPLICE
Krapinske Toplice su poznato lječilišno i turističko mjesto s dugom tradicijom. U neposrednoj blizini zemljišta nalaze se:

Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju

Trgovine, kafići, restorani, škola, vrtić i svi potrebni sadržaji

Autocesta A2 (Zagreb – Macelj) udaljena je svega 10-ak minuta vožnje, što osigurava brzu povezanost sa Zagrebom i ostatkom Hrvatske

Mirna ulica, prirodni ambijent, pogled na toplice i mogućnost gradnje prema vašim željama – idealna prilika za život ili ulaganje!

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte.

Agencijska provizija naplaćuje se prema Općim uvjetima poslovanja.

ID CODE: 445

Đenifer Šafranko
Agent s licencom
Mob: +385 95 3736 065
Tel: +385 95 3736 065
Площадь
3 146 m²
Информация о ценах
Цена
€ 125 840
Цена за м²
40 €/m²
Доп. опции

Свяжитесь с рекламодателем

Или