map icon

Отдельный дом на одну семью 160 m², подлежит ремонту, Vrsi

Vrsi
€ 199 000
5+
160 m²
2

Пометка

Объявление обновлено 13.05.2026
Описание

ID: 1-1

Na prodaju kuća smještena u samom centru mjesta Vrsi, na atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 1 km od mora i uređenih plaža, 20 min vožnje od Zadra.
Nekretnina se nalazi na parceli ukupne površine 1250 m, od čega je okućnica poljoprivredno zemljište užeg i izduženog oblika, pogodno za sadnju maslina, voćaka ili uređenje vrta.
Kuća ima sve potrebne priključke (struja, voda, kanalizacija, telefon), a dodatnu vrijednost daju 2 bunara i gusterna kapaciteta 30 m spojena na kuću.
Karakteristike objekta:
-2 kupaonice s WC-om
-dvorište i vrt -spremište / šupa
-roštilj
-vanjska nenatkrivena parkirna mjesta
Dokumentacija uredna (vlasnički list, građevinska i uporabna dozvola), što omogućuje sigurnu kupnju. Idealno za život, odmor ili investiciju! Za više informacija i razgledavanje kontaktirajte nas:
mob: 095 378 4500 e-mail: info@prima-villa.hr
agent male
Если вы хотите узнать больше, вы можете поговорить с Iva Kršlović.
Характеристики
Типология
Отдельный дом на одну семью
Договор
Продажа
Площадь
160 m²
Помещения
5+
Спальни
8
Ванные
2
Кондиционер
Централизованное, холод/тепло
Информация о ценах
Цена
€ 199 000
Цена за м²
1 244 €/m²
Энергоэффективность
  • Состояние

    Подлежит ремонту
  • Кондиционер

    Централизованное, холод/тепло
  • Энергетическая сертификация

    Не классифицирована
Откройте для себя каждый уголок объекта недвижимости
+4
Доп. опции

Свяжитесь с рекламодателем

Или