Na lijepoj lokaciji nalazi se prostrano građevinsko zemljište površine 2 600 m2. Drugi red od glavne prometnice koja spaja Split – Omiš!
Zemljište je smješteno u M1 zoni, zoni pretežito stambene namjene. Postoji idejni projekt za gradnju četiri moderne vile s bazenima. Ukupna iskoristivost ovog zemljišta može iznositi maksimalno 2 600 m2 bruto površine (KIS=1). Koeficijent izgrađenosti građevne čestice iznosi 0,3 (KIG= 0,3), što za ovo zemljište iznosi 780 m2 tlocrtne površine. Kako je zemljište velike površine, moguće su razne opcije gradnje na njemu.
Veoma zanimljiva lokacija. Između dvije atraktivne turističke destinacije – Splita i Omiša.
Više informacija o nekretnini, kao i razgledavanje nekretnine s agentom, moguće je isključivo uz potpisanu Listu razgleda, u skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka i Zakonom o posredovanju u prometu nekretnina. Agencijska provizija 3% + PDV.
Характеристики
Договор
Продажа
Типология
Участок под застройку
Площадь
2 600 m²
Другие характеристики
Подведение воды
Подведение электричества
Информация о ценах
Цена
€ 260 000
Цена за м²
100 €/m²
Откройте для себя каждый уголок объекта недвижимости