Na prodaju je atraktivan poslovni prostor površine 500 m², smješten u Slobodnici, u neposrednoj blizini autoceste – idealna lokacija za razvoj raznih poslovnih djelatnosti zahvaljujući izvrsnoj prometnoj povezanosti.
Prostor je ranije korišten kao sala za vjenčanja te se odlikuje prostranošću, funkcionalnošću i potencijalom za razne prenamjene. Moguće je nadograditi dodatnu etažu, čime se otvara prilika za prenamjenu u prenoćište, manji hotel, uredski kompleks, halu ili nastavak ugostiteljske djelatnosti u obliku sale za svečane prigode.
Objekt se nalazi na pristupačnoj lokaciji s dobrim prilazom za vozila i većim kapacitetom za parkiranje, što dodatno povećava njegovu vrijednost i praktičnost za razne poslovne potrebe.
Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za investitore i poduzetnike koji traže prostor s velikim potencijalom u razvijajućem okruženju.
Характеристики
Договор
Продажа
Площадь
500 m²
Помещения
1 помещение, 2 ванные
Другие характеристики
Расположение юг
Информация о ценах
Цена
€ 450 000
Цена за м²
900 €/m²
Подробности о расходах
Плата за кондоминиум
Никаких кондоминиальных расходов
Энергоэффективность
Энергетическая сертификация
Не классифицирована
Откройте для себя каждый уголок объекта недвижимости