map icon

Εξοχική κατοικία, Χρήζει ανακαίνισης, 58 τμ, Erdut

Erdut
€ 49.000
2
58 m²
2
Όχι
Βεράντα
Αποθήκη

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 13/04/2026
Περιγραφή

κωδικός: EK-220869

Ova vikendica stambene površine 58 m2 se nalazi na zemljištu od 520 m2 u naselju Zrinskih Frankopana u Erdutu. Vikendica je sagrađena 1970-ih godina te se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi kuhinja, soba i kupaonica (sa pripremom za postavljanje sanitarija). U potkrovlju se nalazi soba sa balkonom. Ispod vikendice se nalazi podrum od cca 15 m2. Vikendica je tvrdo zidana, betonski temelji sa hidroizolacijom (nema vlage). Krov je izveden od salonit ploča te zahtjeva adaptaciju, Priključci za struju i vodu dostupni (odjavljeni su). Septička jama. U vikendici nitko nije boravio gotovo 2 godine te je zarasla u travu i korov, no sami objekat je u solidnom stanju te ne zahtjeva veća ulaganja kako bi se mogao koristiti. Tražena cijena: 49.000,00 EUR Kontaktirajte nas danas za više informacija.
Grunt Nekretnine Agencija za nekretnine Bartola Kašića 62, Osijek www.grunt-nekretnine.hr • Profesionalna fotografija svih nekretnina. • Izrada 360° virtualne šetnje svih nekretnina. • Izrada video prezentacija • Provjera sve dokumentacije vezane uz nekretninu (vlasništvo, posjed, legalnost itd.). • Priprema i izrada sve potrebne dokumentacije (predugovor, kupoprodajni ugovor itd.) Prodaja stanova | Prodaja kuća | Prodaja zemljišta | Prodaja poslovnih prostora
Εμβαδόν
58 m²
Δωμάτια
2
Υπνοδωμάτια
1
Κουζίνα
Κουζίνα
Μπάνια
2
Επιπλωμένο
Όχι
Μπαλκόνι
Όχι
Βεράντα
Ναι
Γκαράζ, χώροι στάθμευσης
5 εξωτερικό

Εμβαδόν
58,0 m²
Συντελεστής
100%
Τύπος επιφάνειας
Κύρια
Συνολική επιφάνεια
58,0 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 49.000
Τιμή ανά m²
845 €/m²
Λεπτομέρειες κόστους
Κοινόχρηστα
Χωρίς κοινόχρηστα έξοδα
Ενεργειακή απόδοση

Κατανάλωση ενέργειας

≥ 250 kWh/m² έτοςE

Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+16
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή